Black is Black logo
Jak działa agencja reklamowa? Kluczem jest dobry briefing i komunikacja z agencją

Agencja reklamowa Black is Black

Tell a story. Watch it work.

Black is Black to agencja reklamowa, która wyrosła pod skrzydłami City – eksperta komunikacji wizualnej. Zaczynaliśmy jako dział kreatywny, a rozwinęliśmy się na tyle, by doczekać się własnego samodzielnego brandu. I wtedy czarne stało się czarne. 

W Black is Black tworzymy i rozwijamy silne, wyraziste marki.

Idea kreatywna

Zajmujemy się szeroko pojętą kreacją osadzoną na solidnych, sprawdzonych fundamentach – bez bujania w obłokach i bullshit marketingu. Tu kierujemy się jedną zasadą: it won’t sell unless it’s passionate.

Strategia

Dla nas to trochę sztuka przewidywania, a trochę sztuka dopasowania. Sztuka poprzedzona analizą rynku, badań i ludzkich zachowań, które przekształcamy później w persony, archetypy, a finalnie: w przekaz reklamowy. 

Copywriting

Ludzie czytają. Jak nie książki, to na pewno reklamy. Zajmujemy się tym, co w marketingu związane ze słowem. To m.in. scenariusze filmowe i radiowe, projektowanie nazw i haseł, a także teksty na strony www, artykuły, przemówienia, opowiadania, a nawet poezja. 

Identyfikacja wizualna

Wierzymy, że design powinien budzić emocje. Opiekujemy się wizerunkami marek, projektując logotypy, strony www, książki ilustrowane, billboardy, kończąc na systemach identyfikacji wizualnych, z których marki korzystają przez lata. 

Produkcja

Jako autorzy pomysłu czujemy się odpowiedzialni za jego właściwą realizację. Czuwamy zatem na planach filmowych, sesjach zdjęciowych czy eventach, które mamy okazję współtworzyć. Po to, by wizję przekształcić w rzeczywistość.

Zobacz portfolio agencji reklamowej Black is Black
Najpierw brief, później projekt, na końcu launch kampanii
Czy wiesz, za co odpowiada agencja reklamowa?

Porozmawiajmy!

Podoba Ci się nasze portfolio? Zróbmy coś razem! 🖤

Nie masz wzoru briefu? Nie szkodzi, przyślemy Ci nasz. 🏴

Zadzwoń ➞ +48 884 998 668

Napisz ➞ hello@blackisblack.pl